„Będzie u nas mile widziany” – Neres wybrał już klub?
16.06.2019

David Neres jest kolejnym zawodnikiem Ajaksu, który w letnim okienku transferowym może zmienić klub. Brazylijczyk jest łączony głównie z przenosinami do Premier League – konkretnie do Evertonu.

Z takiego rozwiązania ucieszyłby się z pewnością Richarlison. Napastnik ekipy z Liverpoolu nalega, aby jego reprezentacyjny kolega przeniósł się na Goodison Park:

– Już z nim rozmawiałem. Powiedziałem mu, że drzwi są dla niego otwarte i może nam bardzo pomóc. Byłby tu mile widziany. To gracz, który doskonale naciera na obrońców, więc ma odpowiedni profil do naszego klubu. Ze mną i Bernardem to działałoby naprawdę dobrze. Znam Davida, odkąd graliśmy razem w kadrze Brazylii U-20. On jest facetem, z którym dobrze się dogaduję. Mam nadzieję, że zagramy w jednym zespole.

Pomimo spekulacji na temat transferu, Neres skupia swoja uwagę na trwającej właśnie Copa America.

– Staram się skupiać na tym, co dzieję się na boisku i na obecnym turnieju. Sprawy związane z transferem zostawiam moim agentom, żeby sobie z tym poradzili. Oczywiście Premier League mnie interesuje. To najlepsza liga na świecie i zawsze chciałem tam grać. Ale zostawiam to wszystko w rękach Boga – stwierdził Neres.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO