„Który gracz nie chciałby tam zagrać?” – cel transferowy Pochettino puszcza oczko w stronę Tottenhamu

17.06.2019

Niedawno minęło 500 dni od ostatniego transferu Tottenhamu. Ten etap da londyńskiego klubu już niebawem może się zakończyć. Wszystko za sprawą zaawansowanych negocjacji z Tanguyem Ndombele, na którego punkcie kompletnie zwariował Mauricio Pochettino.

Argentyńczyk latem zechce wzmocnić przede wszystkim linię pomocy. Najpoważniejszym kandydatem wydaje się wspomniany zawodnik Lyonu. Ostatnie doniesienia „Guardiana” sugerowały, że prezes francuskiego zespołu oczekuje za swojego zawodnika 70 milionów euro. Jak na taki transfer zareagowałby sam zainteresowany?

– Tak, to prawda, że Tottenham jest świetnym zespołem. Zajęli czwarte miejsce w swojej lidze i są finalistami Champions League. To duży klub. Który gracz nie byłby zainteresowany występami w takim zespole?

22-latek był także łączony z przenosinami do obu ekip z Manchesteru, a także Realu Madryt. Aktualnie jednak to „Spurs” wykazują najwięcej chęci, aby dopiąć ten transfer. Oprócz Ndonbele, Pochettino upatrzył sobie dwóch innych zawodników: Ryana Sessegnona z Fulham oraz Jacka Clarke’a z Leeds United.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!