“Nikt nie zmuszał Neymara do transferu” – Koniec miłości Brazylijczyka z PSG?
17.06.2019

Czym byłoby okno transferowe bez spekulacji na temat przyszłości Neymara. Tym razem, media mają pewne podstawy, by sugerować, iż Brazylijczyk zmieni klub. Ostatnie wypowiedzi prezesa PSG wskazują, że relacje klubu z zawodnikiem nie są idealne. 

Piłkarski świat ożył w momencie, gdy światło dziennie ujrzała wypowiedź Nassera Al-Khelaifiego odnośnie gwiazd, a dokładniej ich zachowania. Katarski biznesmen jasno zaznaczył, iż gwiazdorskie zachowanie nie będzie już dłużej tolerowane przez klub. Oczywiście kibice od razu skojarzyli z takim stanowiskiem Neymara, który niejednokrotnie wykazywał niestosowne zachowanie.

Nasser poszedł o krok dalej. Tym razem, prezes paryskiego zespołu konkretnie wypowiedział się na temat brazylijskiego zawodnika – Chcę w drużynie piłkarzy, którzy dadzą z siebie wszystko dla barw tego klubu. Dotyczy się to również stosunku do projektu, jaki tu jest. Spotkamy się z zawodnikami, którzy nie chcą przestrzegać tych zasad lub ich nie pojmują. Oczywiście są pewne kontrakty i zobowiązania, jednakże najważniejsza jest wiara w nasz projekt. Nikt nie zmuszał Neymara do transferu. Nikt go specjalnie nie popędzał. On sam bardzo dobrze powiedział, do jakiego projektu dołącza. 

Według ostatnich doniesień francuskich mediów, PSG może sprzedać Neymara w momencie, gdy do klubu wpłynie oferta na minimum 222 miliony euro. Jest to kwota, jaką paryska ekipa zapłaciła Barcelonie za Brazylijczyka w 2017 roku.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO