Real Madryt nie ucieknie. Luka Jović teraz ma inny priorytet
17.06.2019

Letnie okienko jeszcze na dobre się nie rozkręciło, a my już dostaliśmy kilka wielkich transferów. Na razie brylują w nich “Królewscy”, których jednym z nowych nabytków został Luka Jović.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Serbski napastnik po rewelacyjnym sezonie w Eintrachcie Frankfurt znalazł się na celowniku wielu czołowych klubów, jednak najkonkretniejszy i najszybszy był Real Madryt. Przed 21-latkiem duże i niezwykle wymagające wyzwanie, choć on sam skupia się teraz na… młodzieżowych mistrzostwach Europy.

– Wielu zawodników w mojej sytuacji nie byłoby tutaj (ME U-21), ale z powodu urazu ominęły mnie już mistrzostwa świata (U-20). Byłem więc całkowicie pewien, że chcę dołączyć do mojego zespołu tutaj. Nie martwię się, będę miał wystarczająco dużo czasu, by odpocząć i przygotować się do kolejnego sezonu – powiedział Jović w rozmowie z UEFA.com.

Czy to dobre podejście? Z pewnością patriotyczne. W końcu Jović mógłby spokojnie odpocząć, unikać ryzyka kontuzji, a za kilka tygodni w pełni sił zacząć walczyć o uznanie w oczach Zinedine’a Zidane’a. Serb ma jednak inne zdanie na ten temat i skupia się na kadrze. Pierwszy mecz na włoskim turnieju Serbia rozgrywa właśnie dziś, przeciwko Austrii.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 1.76
Tottenham - Norwich
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+
kurs 1.91
Manchester United – Burnley
Anthony Martial strzeli gola
TAK
kurs 1.85
Marsylia - Angers
Obie strzelą
TAK
kurs 2.25
Nice - Rennes
Liczba goli 2,5
+
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550