Sarri ustalił pierwsze cele na letnie okienko. Piłkarz PSG trafi do Turynu?
18.06.2019

Maurizio Sarri po wielu tygodniach negocjacji został oficjalnie potwierdzony nowym szkoleniowcem Juventusu. Już w czwartek odbędzie się pierwsza konferencja Włocha, podczas której zapewne nie zabraknie pytań o nowe wzmocnienia. Jako pierwszy cel transferowy 60-latek określił Marquinhosa.

Taka informacja wypłynęła wczoraj od Alfredo Pedulli, dziennikarza będącego blisko trenera. Sarri latem zechce wzmocnić przede wszystkim środkową część obrony, gdzie nie brakuje wiekowych zawodników. Giorgio Chiellini wraz z początkiem sezonu skończy już 35 lat, z kolei Leonardo Bonucci przeżył już 32 wiosny.

Głównie dlatego szkoleniowiec zwrócił swoją uwagę w stronę Marquinhosa, który po transferze Matthijsa De Ligta może stracić miejsce w podstawowym składzie. Wiele źródeł potwierdziło, że Holender jest na skraju przenosin do Paryża, w którym miałby pobierać tygodniówkę na poziomie 340 tysięcy funtów. Problemem dla Juventusu byłaby jednak pensja Brazylijczyka, który zarabia w stolicy Francji około 10 milionów euro rocznie.

Do Turynu może latem trafić także Mauro Icardi. Przyszłość Argentyńczyka została poddana pod dyskusję po przejęciu zespołu przez Antonio Conte. Wielkim fantem 26-letniego napastnika jest przede wszystkim dyrektor „Starej Damy”, Fabio Paratici, który zechce z pewnością wykorzystać trudną sytuację zawodnika Interu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO