Adrien Rabiot wybrał nowy klub? Wielkie pieniądze za podpis
19.06.2019

Podczas gdy skupiamy się na zawodnikach, którzy zmienili bądź zmienią barwy za ogromne pieniądze, nieco zapomnieliśmy o tych, którzy mogą przebierać na lewo i prawo. Jednym z zawodników, którzy latem stali się “wolnymi agentami”, jest Adrien Rabiot.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Pomocnik PSG od sześciu lat był podstawowym zawodnikiem klubu z Paryża, jednak najmniej grał… w ostatnim sezonie. Wszystko oczywiście przez brak porozumienia i odmówienie podpisania nowego kontraktu. Klub wiedział, że nie zarobi na wychowanku ani eurocenta, więc postanowił go ukarać.

Miesiące męki w końcu minęły, a Rabiot może spokojnie przygotowywać się do nowego sezonu. Sezonu, który spędzi w nowym klubie. Jakim? Zimą mówiło się o Barcelonie, do gry miał wkroczyć także Bayern. Francuz miał dużo czasu na rozpatrywanie wszystkich ofert, a według najnowszych informacji padło na… Juventus.

Taką nowinę podało “El Chiringuito”, co potwierdzałoby poniekąd słowa zawodnika sprzed kilku dni. – Juventus skontaktował się ze mną i rozmawialiśmy ze sobą, ale nie mogę nic powiedzieć. Nie wiem jeszcze, dokąd pójdę. To klub, w którym każdy dobry gracz chciałby zagrać. Manchester United? To samo. Muszę jeszcze podjąć decyzję – mówił 24-latek.

Ostatecznym wyborem ma zostać mistrz pozyskiwania zawodników za darmo (Pogba, Alves, Can, Ramsey etc.). Rabiot ma zarabiać w Turynie 7 milionów euro rocznie, a za złożony pod kontraktem podpis otrzymać aż 10 milionów euro. Jak myślicie, czy – jeśli doniesienia się potwierdzą – Juventus to najlepszy wybór?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!