“Chcę rywalizować w nowych dla siebie turniejach” – Jose Mourinho jasno dał do zrozumienia, jaką pracę chce podjąć!
19.06.2019

Tygodnie mijają, a Jose Mourinho nadal nie wrócił do piłki. Co prawda Portugalczyk występuje w programach telewizyjnych, jednakże taka rola nie jest to tożsama, z prowadzeniem drużyny. W ostatnim wywiadzie 56-latek wskazał typ prac, jaką chciałbym podjąć w najbliższym czasie. Były szkoleniowiec Manchesteru United czeka zatem na oferty?

Niektórzy kibice mogli mieć nadzieję, że Jose Mourinho wróci jeszcze do prowadzenia klubu. Po cichu sugerowano, iż Portugalczyk obejmie jakiś zespół z Ligue 1. W momencie, gdy Thomas Tuchel przedłużył umowę z PSG, a Sylvinho przejął Olympique Lyon, droga do Francji została tak naprawdę skreślona.

Jak się okazuje, Mourinho nawet nie myśli obecnie o klubowej piłce. Jose jasno dał do zrozumienia, że chce objąć reprezentację jednego z krajów – Chcę rywalizować w nowych dla siebie turniejach. Myślę o mistrzostwach świata oraz mistrzostwie europy. Przez dłuższy czas miałem uczucie, by spróbować nowej przygody. W chwili obecnej, widzę siebie bardziej w narodowej kadrze, aniżeli w nowym zespole. Czy Portugalia jest właściwym dla mnie wyborem? Niekoniecznie.

Trudno na chwilę obecną wskazać kadrę, która potrzebuje zmiany selekcjonera. Oczywiście mamy na myśli ekipy z czołowych miejsc rankingu FIFA.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO