Manchester United zmienia swój cel w kontekście prawego obrońcy?!
19.06.2019

Trudno znaleźć klub, z którym łączy się więcej zawodników, niż z Manchesterem United. “Czerwone Diabły” codziennie lądują na pierwszych stronach gazet w kontekście nowych transferów. Tym razem media informują o nowym celu klubu z Old Trafford w linii obrony. Ekipa prowadzona przez Solskjaera ma rozważać sprowadzenie Elseida Hysaja!

Od kilku tygodni, Manchester stara się dobić interes z Crystal Palace w sprawie przenosin Aarona Wan-Bissaki. Londyński zespół oczekuje za Anglika kwoty w wysokości około 50 milionów funtów. Zarząd “Czerwonych Diabłów” jest w stanie spełnić te wymaganie, jednakże rozkładając pieniądze na 35 milionów podstawy oraz 15 milionów bonusów. Taką zagrywkę nie zamierzają przyjmować przedstawiciele “Orłów”.

Nie wiadomo jak długo wielokrotny mistrz Anglii będzie negocjować z Crystal. Dlatego też, klub szuka alternatywy. Tym wyborem ma być według dimarzio, Elseid Hysaj. Piłkarz Napoli otwarcie myśli o zmianie klubu. Transfer prawego obrońcy w sprawach formalnych nie byłby zatem trudną transakcją.

Problem pojawić może się w momencie, gdy weźmiemy pod uwagę inne zainteresowane kluby. Jak donoszą media, zarówno Altetico Madryt, jak i Juventus bacznie obserwują sytuacje Albańczyka. Jak wiadomo, “Starą Damę” w ostatnim czasie przejął Maurizio Sarri, który pracował z 25-latkiem podczas swojej przygody w Napoli. Tym samym, włoski szkoleniowiec na starcie zmagań o podpis defensora powinien mieć lekką przewagę.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO