PSG zrezygnuje z De Gei? Paryżanie obrali inny cel
19.06.2019

Niepewna sytuacja kontraktowa Davida De Gei sprawia, że w kontekście Hiszpana pojawia się wiele spekulacji na temat odejścia z Old Trafford. Póki co największe szanse na jego zakup przyznawało się PSG, ale ostatnie doniesienia mogą całkowicie zmienić sytuacją 28-latka.

Powodem jest zainteresowanie mistrza Francji Gianluigim Donnarummą. Zgodnie z informacjami angielskich mediów, nowy dyrektor generalny Leonardo, wcześniej zarządzający Milanem, zechce wzmocnić swój nowy klub byłym znajomym z Włoch. Bramkarz ekipy z Mediolanu od wielu lat jest łączony z opuszczeniem dotychczasowego zespołu.

Milan z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę, że ich golkiper pewnego dnia zmieni barwy klubowe w poszukiwaniu trofeów. Jego młody wiek i utrudnienia ze strony United mogą sprawić, że Paryżanie zwrócą się właśnie ku niemu. Manchester United bowiem nie chce zaakceptować oferty w wysokości 60 milionów funtów za swojego bramkarza, twierdząc, że jest on wart o wiele więcej.

Z doniesień wynika, że De Gea ma otrzymać niebawem ulepszoną propozycję nowej umowy, która obecnie wygasa za ledwo ponad rok.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO