Obrońca Atletico zdradza prawdopodobny kierunek transferu. “Otrzymałem taką propozycję”
20.06.2019

Latem w Atletico Madryt dojdzie do wielu zmian. Najwięcej z nich przypadnie oczywiście na formację defensywną, z której może odejść nawet czterech piłkarzy. Jednym z nich jest Juanfran.

Hiszpan kilka tygodni temu oficjalnie potwierdził, że wraz z końcem sezonu opuszcza Madryt. Mimo to do tej pory nie znaliśmy dalszych planów 34-latka. Tymczasem dziś dziennik „AS” donosi, że prawy obrońca ma zamiar przenieść się do Brazylii.

– Nie miałbym nic przeciwko występom w Copa Libertadores. Są w życiu pewne sytuacje, które cię zaskakują. To prawda, że otrzymałem propozycję z Brazylii, ale muszę ją dokładnie ocenić.

Zgodnie z informacjami hiszpańskich dziennikarzy, wspomnianymi klubami przez Juanfrana są ekipy z Sao Paulo oraz Corinthians. Oba zespoły nie musiałyby oczywiście płacić kwoty odstępnego za ten transfer, ponieważ defensor ma w tej chwili status wolnego agenta.

Dla doświadczonego zawodnika będzie to z pewnością nowy rozdział w jego bogatej karierze. Podczas ośmiu lat występów dla „Rojiblancos” rozegrał ponad 300 występów dla Atletico. W tym czasie udało mu się zdobyć jedno mistrzostwo Hiszpanii oraz Superpuchar Hiszpanii, a także dwukrotnie podnieść trofea za Ligę Europy i Superpuchar Europy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO