Jesse Lingard podpadł kibicom. Sprawcą całego zamieszania materiał wideo opublikowany przez Anglika!
20.06.2019

W dobie mediów społecznościowych, piłkarze muszą uważać praktycznie na każdym kroku, by nie wskoczyć na minę. Czasem jednak zdarzają się “ananaski”, które na własne życzenie wprowadzają samych siebie na niepewny grunt. Takim “ananaskiem” jest chociażby Jesse Lingard. Angielski zawodnik opublikował w mediach społecznościowych swój filmik z urlopu. Treść tego materiału nie spodobała się sympatykom “Czerwonych Diabłów”. 

Jesse Lingard postanowił pokazać kibicom swoje miejsce zamieszkania w trakcie wakacji. Anglik rozpoczął w najgorszy możliwy sposób, ukazując łóżko i komentując to swoimi wielkimi nocnymi przygodami. Po chwili, zawodnik “Czerwonych Diabłów” przeszedł do innego pokoju, gdzie jego kolega zaprezentował imitację stosunku.

Oczywiście, niektórzy powiedzą, że piłkarz to też człowiek i ma prawo do zwyczajnych zachowań. Postawa Lingarda jest jednak całkowicie prostacka i w żaden sposób nie przypomina 26-letniego zawodnika. Dodatkowo, Jesse reprezentuje jeden z najbardziej utytułowanych klubów na świecie. W Manchesterze raczej zachowaniem gracza nie są zachwyceni.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO