Balotelli bliski ponownej zmiany klubu. Do ilu dobije przed trzydziestką?
20.06.2019

Myśląc o niektórych piłkarzach, niemal automatycznie robi się przykro. Czasem z powodu pecha, jaki mieli, czasem z powodu złych decyzji, a czasem przez to, jak ogromny talent zmarnowali. Jednym z nich jest Mario Balotelli.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Włoski napastnik mógł mieć wszystko. Przygodę z wielką piłką zaczynał w Interze Mediolan, nawet sam Ibrahimović mówił, że Balotelli był najlepszym egzekutorem, z jakim grał. Następnie trafił do rosnącego w siłę Manchesteru City. Niestety, wszędzie gdzie lądował, ostatecznie stawał się rozczarowaniem – czy to sportowym, czy charakterologicznym.

Po tym, jak znalazł się w Nicei, przez chwilę wydawało się, że może znalazł swoje miejsce na ziemi. Przy Lucienie Favre był porządnym zawodnikiem i po prostu robił swoje. Gdy Szwajcara zabrakło, wrócił stary Balotelli, mający mało wspólnego z byciem piłkarzem. Zimą ostatecznie trafił do Marsylii, w której znów zaczął strzelać – w 15 występach zdobył osiem bramek.

Umowa wygasa jednak już teraz i dużo wskazuje na to, że obie strony nie dojdą do porozumienia. Wszystko przez wymagania finansowe Balotellego i Mino Raioli, który chciałby dla swojego klienta zarobków na poziomie ok. 4 milionów rocznie.

Takie może zagwarantować… Parma, z którą coraz śmielej łączy się 28-latka. Byłby to już ósmy klub Włocha, który wcześniej występował w Lumezzane, Interze, Manchesterze City, Milanie, Liverpoolu, Nice i Marsylii. Ciekawe, do jakiej liczby dobije przed trzydziestką. O zestawieniu na koniec kariery aż strach myśleć…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO