Wyjątkowość w cenie? Newcastle sprzedaje najdroższe koszulki w Premier League
21.06.2019

Kluby zarabiają na różne sposoby, a kiedy przychodzi do kibiców, najlepiej sprzedać im coś, co będą używali. Klubowych gadżetów jest całe mnóstwo, ale najlepiej i tak sprzedają się… koszulki.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Nie ma zasady, za ile klub ma je sprzedawać. U każdego jest to kwestia indywidualna, w zależności od producenta, sponsora, czy zapisów w umowie w postaci np. procentu zysku od sprzedaży.

Na “chłopski rozum” mogłoby się wydawać, że im klub lepszy, popularniejszy, tym drożej może sprzedawać. Wynika to z większego popytu. Czy jednak na pewno najdrożej sprzedają kluby z czołówki, a najtaniej te z niższych pozycji? Niekoniecznie.

Okazuje się, że najdrożej sprzedawaną koszulką w Premier League na sezon 2019/2020 będzie… trykot Newcastle United. Nawiązująca do sukcesów klubu sprzed 50 lat, nieco bardziej klasyczna koszulka będzie sprzedawana po 65 funtów. To o 5 centów więcej, niż w przypadku Manchesteru United i Chelsea. Kolejne pozycje – poza Liverpoolem – do gigantów raczej nie należą…

A wam jak podoba się nowy trykot “Srok”? Zdecydowalibyście się na niego, mając do wyboru inne kluby z nieco (mniej lub bardziej) tańszymi opcjami?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 1.77
Włochy - Armenia
Armenia strzeli gola
NIE
kurs 1.97
Polska - Słowenia
Obie strzelą
TAK
kurs 2.14
Niemcy – Irlandia Północna
Liczba goli 3,5
+
kurs 3.25
Irlandia - Dania
Zwycięzca
X
1000PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO