“Gdy gram dla reprezentacji, zawsze jestem szczęśliwy” – Alexis Sanchez błyszczy na Copa America
22.06.2019

Aż trudno uwierzyć, że Alexis Sanchez w dwóch meczach turnieju Copa America strzelił więcej bramek, niż przez dwadzieścia spotkań w lidze. W końcu kibice mogą zobaczyć zawodnika, którego pamiętają z występów w Arsenalu. Sam Chilijczyk ewidentnie pokazuje, że gra w piłkę sprawia mu przyjemność. 

Statystyki 30-latka w Premier League są katastrofalne. Od momentu transferu na Old Trafford, Alexis Sanchez strzelił zaledwie trzy gole w trzydziestu dwóch spotkaniach. Ze świecą szukać zawodnika, który zanotował w ostatnim czasie większy zjazd niż były gracz Barcelony. Nie zaskakują zatem plotki sugerujące, iż Manchester United chciałby pożegnać się z piłkarzem. Ostatnie występy Sancheza mogą jednak zmienić obrót spraw.

Alexis w dobrym stylu rozpoczął zmagania w Copa America. 30-latek po dwóch spotkaniach ma dwa gole oraz jedną asystę. Tym samym, Chilijczyk razem z Suarezem są liderami w klasyfikacji strzelców. Patrząc na postawę Sancheza, można odnieść wrażenie, że piłkarz w końcu cieszy się grą. Przyznał to gracz w wywiadzie – Skręciłem moją kostkę. Pozostałem jednak w grze ze względu na moją miłość do narodowych barw. Gdy gram dla reprezentacji, zawsze jestem szczęśliwy. 

Z postawy zawodnika może cieszyć się Manchester United. Jeśli “Czerwone Diabły” nadal nie widzą przyszłości piłkarza na Old Trafford, to być może klub w końcu znajdzie chętny zespół, który sprowadzi Chilijczyka.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO