Czy Manchester United może podjąć walkę o mistrzostwo? Jasne stanowisko Gary’ego Neville’a!
23.06.2019

Patrząc na obecną sytuację Manchesteru United, klub musi przejść prawdziwą przebudowę. Oczywiście warunkiem zmian jest wiara w umiejętności Ole Gunnara Solskjaera. Norweg musi otrzymać od zarządu spory kredyt zaufania. Rewolucja na Old Trafford powoduje, iż zespół nie ma żadnych szans na walkę o mistrzostwo w dwóch najbliższych sezonach. Przynajmniej tak twierdzi Gary Neville. 

Niewykluczone, że w trakcie letniego okna z drużyną pożegnają się dwa ważne ogniwa. Mowa o Romelu Lukaku i Paulu Pogbie. Belg przymierzany jest do Interu, natomiast Francuz może trafić do Juventusu lub Realu. Ewentualna utrata tych piłkarzy z pewnością skomplikuje sytuacje zespołu, która i tak nie należy do najlepszych. Różnica klas między “Czerwonymi Diabłami”, a Liverpoolem czy Manchesterem City była bardzo widoczna podczas rozgrywek 2018/2019.

Według Gary’ego Neville’a klub musi przejść przez proces zmian, który uniemożliwi mu walkę o tytuł mistrzowski przez dwa najbliższe sezony – Jest tutaj wiele rzeczy do poprawy. Niemożliwością jest, by Manchester United został mistrzem kraju w dwóch najbliższych sezonach. 

Media od początku okna transferowego sugerują, iż “Czerwone Diabły” wzmocnią swój skład o kilku zawodników. Wielokrotny mistrz Anglii sprowadził już Daniela Jamesa ze Swansea.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO