Ile można było zarobić na ustawce Francuzów z Rumunami?
25.06.2019

Nie jesteśmy fanami meczów, które da się łatwo przewidzieć. A najgorzej jest wtedy jak obu ekipom zależy na remisie. Wówczas nastawiamy się na nudne 0:0 i w większości przypadków mamy rację. Tak samo było w ostatnim meczu pomiędzy Francją i Rumunią na Mistrzostwach Europy U21. Obu drużynom zależało na remisie, bo dzięki takiemu rezultatowi razem awansowały do półfinału, eliminując przy tym gospodarzy turnieju. Sprawdźmy ile zatem można było  zarobić na tej oczywistości, grając za “stówkę” na poszczególne typy.

Miał być remis i był remis. Za zagranie na to zgarnęlibyście 195.36 zł. Oczywiście – mimo tego, że obie reprezentacje miały sytuacje – żadna z nich nie strzeliła bramki. Gdybyście zagrali na under 0.5 lub konkretny wynik 0:0 to właśnie przeliczalibyście swoje 448.80 zł. A jeżeli zagraliście na to, że w pierwszej i drugiej połowie będzie remis to wzbogaciliście się 299.20 zł.

Zdajemy sobie sprawę, że to nie są największe sumy jakie Wam podaliśmy w ramach tego cyklu, ale nie ma co ukrywać, że ten rezultat musiał po prostu paść. A strzelić do pustej bramki też jest sztuką.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO