Atletico chce rewelację Espanyolu. To oznacza… wielkie pieniądze dla Realu Madryt
25.06.2019

Atletico Madryt nie próżnuje i wciąż poszukuje wzmocnień do mocno osłabionej drużyny. Jednym z nowych nabytków może stać się pewien 24-letni zawodnik Espanyolu. Taki ruch bardzo ucieszyłby największych rywali “Los Colchoneros” ze stolicy…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Dlaczego? Mario Hermoso – bo o nim mowa – to były zawodnik “Królewskich”. Kształtował się w akademii i młodzieżowych drużynach od 2005 do 2017 roku, z roczną przerwą na wypożyczenie do Realu Valladolid. Dwa lata temu bez kwoty odstępnego został oddany do Espanyolu.

Haczyk? 50% kwoty od kolejnego transferu trafia na konto Realu Madryt. Atletico chce aktywować klauzulę Mario Hermoso opiewającą na 40 milionów euro, Real Madryt wzbogaciłby się więc aż o 20 milionów. Pytanie, jak klub zapatruje się na kolejne finansowe “wsparcie” rywala, po wcześniejszym transferze Marcosa Llorente…

Biorąc pod uwagę rozwój Hiszpana i jego wszechstronność (środek obrony, ale może grać także na jej lewej stronie), Simeone zyskałby świetnego, przyszłościowego gracza.

Czy to dobry interes dla wszystkich? Teoretycznie tak, choć Real Madryt miał możliwość odkupienia Hermoso za 7,5 miliona, ale z niej nie skorzystał. W przeciwnym razie “Królewscy” być może zarobiliby jeszcze więcej.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO