Tottenham blisko finalizacji wielkiego transferu. Padnie rekord Spurs!

25.06.2019

Tottenham na grubo rozpoczyna letnie wzmocnienia. Ich pierwszym nabytkiem zostanie już niebawem Tanguy Ndombele, który od kilku miesięcy był łączony z przenosinami do Premier League.

Mauricio Pochettino po ponad 500 dniach doczekał się pierwszego wzmocnienia. Z pewnością menedżer „Spurs” może powiedzieć jednak, że było warto. 22-letni zawodnik Lyonu był jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników na obecnym rynku, a w wyścigu po jego zakontraktowanie brały udział takie zespoły jak Manchester City, Manchester United, Juventus oraz PSG.

Na sprzedaży Francuza, Lyon zarobi około 62 miliony euro plus bonusy. Zgodnie z informacjami „Di Marzio” nadal pozostało kilka szczegółów do omówienia, zanim Ndombele uda się do Anglii na testy medyczne, ale wszystko jest już praktycznie dogadane.

Jeśli ta transakcja dojdzie do skutku, reprezentant „Trójkolorowych” zostanie najdroższym piłkarzem Tottenhamu. Do tej pory to miano nosił Davinson Sanchez, który trafił w 2017 roku z Ajaksu do stolicy Anglii za 40 milionów euro.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!