“Koulinolas” stanie się faktem. Napoli w końcu dopięło swego?
26.06.2019

SSC Napoli, które od kilku okienek nie mogło pochwalić się naprawdę dużym transferem, w końcu bierze się do roboty. Carlo Ancelotti chce ulepszyć budowaną przez siebie drużynę doświadczonymi i uznanymi zawodnikami. Jeden z nich jest naprawdę blisko.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Aurelio De Laurentiis od kilku tygodni zapowiadał wzmocnienia, a częstotliwość przekazywanych informacji zwiększyła się znacznie w ostatnich dniach. Poza kimś z dwójki James/Lozano pojawiła się możliwość sprowadzenia na Stadio San Paolo świetnego obrońcy.

Jest nim Kostas Manolas z AS Roma i wszystko wskazuje na to, że brakuje jedynie oficjalnego komunikatu klubów. Całą transakcję za sfinalizowaną uważa bowiem Carlo Alvino, dziennikarz “Sky” i fan Napoli, świetnie poinformowany w bieżących sprawach klubu spod Wezuwiusza.

Niedawno De Laurentiis mówił, że 36 milionów (klauzula wykupu Greka) jest za wysoką kwotą za zawodnika Romy i próbował postawić na swoich warunkach. Według Alvino to mu się udało, a Manolas dołączy do Napoli kosztem Amadou Diawary (ten powędruje w przeciwnym kierunku) plus dopłaty.

Czy duet Koulibaly – Manolas niedługo stanie się faktem? Powoli możemy zacząć wymyślać nazwy tej “ściany”. “Manobaly”? “Koulinolas”? Trzeba przyznać, że z takimi wyjadaczami Napoli może być dużo mocniejsze.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO