Kolejny “odrzut” Realu wybrał klub? Milan może się poważnie wzmocnić
26.06.2019

Real Madryt z przepełnioną kadrą musi pozbywać się zawodników, a odejść powinno nawet ponad dziesięciu graczy. Część z nich już znalazła nowe kluby lub jest tego bardzo blisko. Do tego grona zalicza się także Theo Hernandez.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Młody lewy obrońca przerzedł do Realu dwa lata temu, lecz jego rozwój nie przebiegł tak, jak oczekiwano. Po jednym sezonie został wypożyczony do Realu Sociedad, a biorąc pod uwagę, że “Królewscy” za grube pieniądze pozyskali Ferlanda Mendy’ego, młodszy z braci Hernandez staje się zbędny.

Zawodnikiem interesowało się kilka klubów, najwięcej mówiło się o Napoli, Bayerze Leverkusen oraz Milanie. Wszystko wskazuje na to, że zwycięsko z walki o obrońcę wyjdzie ostatni z tych klubów. Jak donosi Fabrizio Romano, Theo Hernandez wybrał AC Milan i w przyszłym sezonie widzi się właśnie w Mediolanie.

Teraz wszystko w rękach klubu, który musi dogadać się z trzecią drużyną minionego sezonu La Liga. Problemem może okazać się to, że Milan chce mieć u siebie zawodnika w iście włoski stylu – wypożyczyć go za symboliczną kwotę i zapewnić sobie możliwość transferu definitywnego po sezonie. To dla “Rossonerich” najlepsza opcja, ograniczająca ryzyko wpadki do minimum. Pytanie, czy Real na nią przystanie…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO