Transferowa kreatywność United
26.06.2019

Manchester United ostatnich paru sezonów nie może zaliczyć do udanych. Dlatego nie dziwne, że włodarze “Czerwonych Diabłów” wszędzie szukają wzmocnień. Jedną z opcji, która już jest praktycznie dogadana to młodzieżowy reprezentant Anglii, Aaron Wan-Bissaka. Obrońca nie ma ostatnio zbyt dobrego okresu, gdyż na Mistrzostwach Europy U21 zaliczył mega wtopę, strzelając samobója w pierwszym meczu z Francją w doliczonym czasie gry, który zadecydował o klęsce “Synów Albionu”. To był jego ostatni mecz na turnieju, a jego drużyna odpadła. 

Selekcjoner Anglików tę wtopę tłumaczył tym, że jego podopiecznemu w głowie był transfer do Manchesteru United, a nie jak najlepsza gra na turnieju we Włoszech. Okazuje się, że Crystal Palace wciąż negocjowało z “Czerwonymi Diabłami” jak najlepszą dla siebie ofertę. Ponoć stanęło na 55 milionach funtów, ale z uśmiechem przyjęliśmy sposób w jaki United chciało obniżyć tę kwotę.

Co zabawne Manchester United próbował skusić Crystal Palace bonusami za… wygranie Ligi Mistrzów! Czy londyńczycy skusili się na tę ofertę? Wątpimy. Zastanawia nas kogo “Czerwone Diabły” chciały nabrać? Może myśleli, że decydent z Palace dopiero co się obudził z 20-letniej śpiączki? Naprawdę nie wiemy, ale ta informacja była całkiem zabawna i chcieliśmy się nią z Wami podzielić.

W każdym razie, ktoś przychodzi to ktoś musi odejść, chociażby ze względu na Finansowe Fair Play.  Macie jakieś typy zawodników, którzy za chwilę opuszczą Old Trafford?

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO