Hazard i propozycje z Anglii. Belg mógł zarabiać krocie w Premier League?
28.06.2019

Eden Hazard wielokrotnie wspominał, że jego marzeniem jest pewnego dnia zagrać w Realu Madryt. Mimo to Belg przed ofertą od „Królewskich” mógł liczyć na propozycję z innych zespołów – między innymi z Premier League.

28-latkiem w przeszłości zainteresowanie wykazywał Pep Guardiola. Roman Abramowicz zwykle unika wzmacniania ligowych rywali, przez co Hiszpan z pewnością dość szybko zapomniał o zakontraktowaniu tego skrzydłowego.

Mimo to, zgodnie ze słowami Cesara Azpilicuety, jego kompan z drużyny mógł liczyć na ofertę z Anglii, nawet za o wiele lepsze pieniądze.

– Eden okazał się bardzo ważną częścią naszego zespołu. Przybyliśmy tu siedem lat temu razem z Francji i wiedziałem, że jeśli ten moment kiedyś nadejdzie, to będę bardzo smutny. Hazard zawsze pokazywał, że nie chce podpisywać kontraktu z angielską drużyną, nawet jeśli ma oferty o wiele lepsze pod kątem finansowym. Nigdy nie był egoistą. Zawsze miał to marzenie, aby zagrać dla Realu Madryt – stwierdził kapitan „The Blues”.

Jeśli Hazard zamieniłby Chelsea na inny angielski klub, z pewnością sympatycy na Stamford Bridge nie traktowaliby go na tyle dobrze, jak to ma miejscu po przenosinach do Madrytu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.11
Liverpool - Manchester City
liczba rzutów rożnych 10,5
+
kurs 2.14
Real Betis - Sevilla
Zwycięzca
2
kurs 1.98
Bayern Monachium – Borussia Dortmund
Liczba goli 3,5
+
kurs 2.14
Chelsea - Crystal Palace
Chelsea i obie drużyny nie strzelą gola
TAK
1000PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO