Przepych w defensywie. Juventus pożegna się ze środkowym obrońcą?
29.06.2019

Transfer Matthijsa de Ligta do Juventusu spowoduje, iż w turyńskiej ekipie zrobi się tłoczno w środku defensywy. Można zatem przypuszczać, że klub pożegna się z jednym piłkarzem. Media wytypowały już kandydata do opuszczenia “Starej Damy”. Według ostatnich doniesień, Leonardo Bonucci może zdecydować się na transfer do PSG!

Transakcja związana z Matthijsem jest bliska finalizacji. Większość wiarygodnych źródeł z Półwyspu Apenińskiego poinformowało o porozumieniu Juventusu z samym piłkarzem, natomiast negocjacje z Ajaksem powinny przejść bez większych komplikacji. Transfer 19-latka zwiększy rywalizację w środku obrony. Dodatkowo przybycie Sarriego zapewne znacząco poprawi sytuację Ruganiego. Szkoleniowiec jest bowiem wielkim fanem talentu 24-latka.

Warto pamiętać, że w klubie jest jeszcze dwóch innych środkowych defensorów. To Leonardo Bonucci oraz Giorgio Chiellini. Choć jeden z nich na pewno zostanie w klubie, by umożliwić ewentualną rotację w składzie, to można mieć spore wątpliwości do stwierdzenia, że wspomniana dwójka rozpocznie kolejny sezon w Juventusie. Być może Sarri zakomunikuje wybranemu zawodnikowi, że jego sytuacja w zespole znacząco się zmieniła.

Jak donoszą włoskie media, przedstawiciele PSG zamierzają wykorzystać okazję, by przekonać Leonardo Bonucciego do transferu. Na tę chwilę nie wiadomo, jakie podejście do ewentualnego transferu ma Bonucci. 32-latek wrócił do Turynu w 2018 roku po dość krótkim pobycie w Milanie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO