Barcelona z sensacyjnym transferem? Ponad 100 milionów euro za piłkarza Interu!
30.06.2019

Okres okna transferowego z reguły przynosi nam mnóstwo niespodziewanych informacji. Tym razem głównym tematem rozmów jest ewentualny transfer Barcelony. Według ostatnich doniesień mediów, Barcelona może złożyć ofertę za piłkarza Interu. “Duma Katalonii” ma wyłożyć 112 milionów euro za Lautaro Martineza!

21-letni Argentyńczyk ostatnio często pojawia się w mediach. Wszystko za sprawą turnieju Copa America, w którym gra Martineza. Argentyńczyk wyróżnia się na tle swoich kolegów z kadry, czego dowodem są dwie bramki w trzech meczach napastnika. Postawa Lautaro zaimponowała także przedstawicielom Barcelony.

Jak informują źródła z ojczyzny Martineza, mistrz Hiszpanii ma przygotowywać ofertę w wysokości 112 milionów euro za napastnika. W kontekście transferu snajpera Interu znacznie częściej wymieniano Mauro Icardiego. Tym bardziej, doniesienia odnośnie Lautaro mogą zaskoczyć sympatyków mediolańskiej ekipy.

Na tę chwilę trudno wskazać, na ile wiarygodne są doniesienia mediów. Trzeba jednak pamiętać, że Barcelona niejednokrotnie zaskoczyła nas swoimi ruchami transferowymi. Idealnym przykłądem jest chociażby Paulinho, który zasilił “Dumę Katalonii” w 2017 roku, kiedy to przechodził z GZ Evergrande za 40 milionów euro.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO