Patrick Vieira zabrał głos w sprawie ewentualnej pracy w Newcastle!
01.07.2019

Po tym jak z ekipą “Srok” pożegnał się Rafael Benitez, klub poszukuje na rynku odpowiedniego następcy. Z Newcastle łączy się kilku szkoleniowców. Jednym z nich jest Patrick Vieira. Francuz postanowił zabrać w głos odnośnie wszelkich spekulacji! 

Legenda Arsenalu równo rok prowadzi zespół OGC Nice. Swój debiutancki sezon w Ligue 1, Vieira z pewnością może ocenić pozytywnie. Jego zespół zajął siódme miejsce w lidze, wyróżniając się m.in. bardzo dobrą defensywą. Tylko ekipa Lille straciła przez całe rozgrywki mniej bramek, niż podopieczni francuskiego trenera.

Nikogo raczej nie dziwi fakt, iż zarząd Newcastle, według doniesień mediów, miał rozważać kandydaturę Vieiry na nowego szkoleniowca “Srok”. Plotki postanowił uciąć sam 43-latek, który oznajmił, iż nie zamierza zmieniać pracy – Jestem z OGC Nice związany umową. Nie mam zamiaru zmieniać otoczenia. Od początku czuję się tutaj bardzo dobrze, ludzie z którymi pracuję również mi odpowiadają. Nie widzę siebie samego w innym miejscu.

Odpada zatem ekipie z Premier League jeden kandydat. Przedstawiciele Newcastle muszą prężnie działać na rynku, gdyż okres przygotowawczy zbliża się wielkimi krokami!

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO