PSG zrealizowało transfer pomocnika. Bardzo dobry ruch mistrza Francji!
02.07.2019

Mając na uwadze realia obecnego rynku, ze święcą szukać dobrych wzmocnień za rozsądne pieniądze. Taki ruch wykonał jednak mistrz Francji. PSG wzmocniło swoją ekipę o byłego już gracza Sevilli. Klub zasilił bowiem Pablo Sarabia!

To była tylko kwestia czasu. Jeżeli piłkarz, strzela 13 goli oraz notuje 13 asyst w lidze, a jego klauzula w kontrakcie wynosi 18 milionów euro, to tylko cud może uchronić dany klub przed utratą takiego zawodnika. Wszelkie wspomniane aspekty pasują do Sevilli oraz Pablo Sarabii. Okazję wykorzystali przedstawiciele PSG, którzy uzgodnili warunki umowy z zawodnikiem, a z dniem dzisiejszym Hiszpan oficjalnie został graczem mistrza Francji.

Jak możemy dowiedzieć się z komunikatu paryskiego klubu, Pablo Sarabia podpisał kontrakt do 2024 roku. Według niektórych sugestii mediów, PSG ostatecznie zapłaciło za piłkarza około 20 milionów euro. Taki zabieg miał wyeliminować kwestię podatkową.

Niewykluczone, że w najbliższym czasie do Paryża przywędruje jeszcze jeden pomocnik. Cały czas z mistrzem Francji łączony jest Ander Herrera. W tym jednak wypadku, zawodnik dołączyłby na zasadzie wolnego transferu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO