“Miał kilka ofert” – agent Buffona zdradza kulisy powrotu bramkarza do Juventusu!
04.07.2019

Gianluigi Buffon ponownie w Juventusie? Ten scenariusz może spełnić się już w czwartek. Włoski bramkarz powrócił już do Turynu, by przejść odpowiednie badania medyczne. 41-latek ma podpisać jednoroczny kontrakt, a jego rola w zespole będzie bardzo jasna. 

W kontekście przyszłości Buffona dyskutowano naprawdę wiele. Początkowo goalkeeper miał zaliczyć sentymentalny powrót do Parmy. Piłkarz wróci do klubu, w którym wcześniej występował, jednakże będzie to Juventus. Gianluigi pojawił się w Turynie i przeszedł odpowiednie badania. Wielokrotny reprezentant Włoch ma zostać bramkarzem numer dwa w “Starej Damie”.

Jak wyznał agent zawodnika, Buffon otrzymał kilka ciekawych ofert, które odrzucił. Na stole pojawiły się także propozycje z Premier League – On miał wiele ofert, w szczególności z Premier League oraz innych wielkich drużyn. Nie zamierzam podawać konkretów, to nie w moim stylu. Myślę, że zrozumiecie moją postawę bardzo dobrze. Buffon zawsze podejmuje decyzje słuchając się swojego serca, nie portfela. Jego powrót można porównać do powrotu męża, który po eskapadzie nie może doczekać się, by wyściskać ponownie swoją żonę.

Możemy tylko domyślać się, jakie ekipy z Premier League złożyły Włochowi propozycję. Jedno jest natomiast pewne. Wielu kibiców z wielką przyjemnością przyglądałoby się poczynaniom Buffona na angielskich boiskach.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP