“Agent” Kompany działa w najlepsze. Belg sprowadzi do Anderlechtu byłego kolegę z drużyny!
05.07.2019

Niewątpliwe trudne wyzwanie przyjął Vincent Kompany, gdy pożegnał się z Manchesterem City. Belg pełni funkcję grającego trenera w Anderlechie. 33-latek zamierza nieco wykorzystać swoje znajomości, by skompletować kadrę. Do zespołu może bowiem dołączyć Samir Nasri!

Francuski piłkarz drugą część sezonu spędził w West Hamie. Wcześniej, zawodnik był zawieszony za stosowanie niedozwolonych substancji. Banicja wyłączyła Francuza z gry na ponad rok. Po powrocie, Samir prezentował się całkiem przyzwoicie. Warto zaznaczyć, że mówimy tutaj o boiskach Premier League. Zawodnik zaliczył nawet dwie asysty w pięciu ligowych spotkaniach.

Przygoda z londyńską ekipą zakończyła się dla Nasriego wraz z finiszem rozgrywek 2018/2019. Tym samym, piłkarz został wolnym agentem. Sytuację Nasriego zamierza wykorzystać Anderlecht. Jak informuje belgijski dziennikarz, Kristof Terreur, Samir Nasri ma przejść już testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z klubem.

Jeśli wszystkie formalności zostaną dopięte, Samir Nasri będzie współpracować z byłym kolegą drużyny. Dla Anderlechtu 32-latek może okazać się całkiem dobrym i ważnym wzmocnieniem. Zespół w sezonie 2018/2019 zanotował jedną z najgorszych kampanii ostatnich lat.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO