Dani Alves z czterdziestym pucharem w karierze! Wyjątkowy turniej dla Brazylijczyka!
08.07.2019

Czy wygrywaniem można się znudzić? Takie pytanie w piłce możemy zadać jednemu człowiekowi. Jest to Dani Alves. Brazylijczyk dzięki zwycięstwu w Copa America, mógł cieszyć się 40 pucharem w swojej karierze. 36-latek po finałowym starciu otrzymał także wyjątkowe wyróżnienie! 

Sześć spotkań w turnieju, każdy od pierwszej minuty. Dani Alves mimo sędziwego wieku jak na piłkarza, odegrał ważną rolę w kluczowym sukcesie reprezentacji Brazylii. Postawa zawodnika nie została niezauważona. Były gracz PSG otrzymał bowiem nagrodę MVP turnieju.

Na tym wyróżnieniu, nie kończą się dla Alvesa powody do zadowolenia. Dzięki zdobyciu kolejnego pucharu, 36-latek ma na swoim koncie już 40! trofeów w karierze. Oczywiście żaden inny piłkarz nie może pochwalić się takim osiągnięciem. Sukcesy Brazylijczyka idealnie obrazuje poniższa grafika.

Czy na tym pucharze, Dani Alves zakończy zbieranie osiągnięć do swojej gabloty? Jak na razie, prawy obrońca pozostaje bez klubu. Jego umowa z PSG była ważna do 30 czerwca 2019 roku.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO