Postęp w sprawie Jamesa. Kolumbijczyk wybrał klub!
09.07.2019

Jest obecnie kilku piłkarzy, którzy mimo braku zmiany barw klubowych do tej pory, nie mogą wiązać przyszłości z obecną drużyną. Takim graczem jest chociażby James Rodriguez. Wręcz oczywistością jest, że Kolumbijczyk opuści Madryt. Pozostaje tylko pytanie, do jakiego zespołu trafi 27-latek. Liderem w wyścigu o pomocnika na tę chwilę jest Napoli.

Po dwuletnim wypożyczeniu, Bayern mógł skorzystać z podpunktu w umowie, by wykupić Jamesa Rodrigueza za bardzo atrakcyjne pieniądze. Mistrz Niemiec nie zdecydował się jednak na definitywny transfer, wysyłając tym samym 27-latek z powrotem do Madrytu. Przez ostatnie dni, Kolumbijczyk przymierzany jest przede wszystkim do dwóch zespołów. Mowa o Napoli oraz Atletico. Jeśli wierzyć doniesieniom włoskich źródeł, to Napoli ma większe szanse na sprowadzenie gracza “Królewskich”.

Jak informuje bowiem Fabrizio Romano, dyrektor Napoli, Cristiano Giuntoli przybył do Madrytu, by zacząć współpracę z Jorge Mendesem w sprawie przenosin zawodnika do Neapolu. Co więcej, dziennikarz ze stajni Di Marzio dodaje, iż sam James miał wybrać właśnie drużynę z Serie A jako swój przyszły klub.

Dla wicemistrza Włoch James Rodriguez byłby bardzo ważnym wzmocnieniem. To właśnie pod okiem obecnego szkoleniowca Napoli, James Rodriguez rozegrał swój najlepszy sezon w barwach Realu, strzelając trzynaście goli oraz notując trzynaście asyst w 29 ligowych meczach.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO