Arsenal bliski pozyskania obrońcy. Defensor nie trafi jednak od razu do Londynu!
09.07.2019

W kontekście postawy Arsenalu na rynku, nikt nie jest raczej zaskoczony. Klub nie jest specjalnie aktywny. Do tej pory, zespół ze stolicy Anglii sprowadził ofensywnego gracza z Brazylii. Drużynę zasilił 18-letni Gabriel Martinelli. Jak informują jednak media, “Kanonierzy” szykują dużą transakcję. Ekipę ma bowiem wzmocnić środkowy obrońca St Etienne.

William Saliba ma za sobą debiutancki sezon w pierwszej drużynie swojego klubu. 18-latek równo rok temu awansował z drużyny U-19 do głównego zespołu. W rozgrywkach 2018/2019, Saliba zagrał w 16 ligowych meczach. Dodatkowo piłkarz wystąpił także w dwóch spotkaniach Coupe de Francje oraz jednym starciu Coupe de la Ligue.

Francuski obrońca najwidoczniej zrobił duże wrażenie na przedstawicielach Arsenal. Według doniesień mediów, “Kanonierzy” są bliscy pozyskania 18-latka. Jak informują angielskie czy francuskie źródła, londyński klub zapłaci za zawodnika około 30 milionów euro. William Saliba nie trafi jednak od razu do Arsenalu. Defensor ma spędzić kolejny sezon na wypożyczeniu w Saint-Etienne.

Jak na standardy Arsenalu, będzie to jeden z droższych transferów “Kanonierów” w historii klubu. Jeśli doniesienia mediów się potwierdzą, zespół ze stolicy Anglii zapłaci za zawodnika więcej, niż m.in. wydał rok temu na Lucasa Torreirę.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP