Everton szykuje się do podboju Europy. Czołówka Serie A coraz bliżej?
09.07.2019

W Brazylii niemal co kilka miesięcy pojawia się kolejny wielki talent, który trafia do wielkiej europejskiej piłki. Nie wszyscy zaczynają od klubów z topu, jednak w przypadku niektórych perełek jest inaczej. Jedną z nich jest Everton Soares.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

23-letni lewy napastnik (dobrze radzący sobie także na prawej stronie) był jedną z czołowych postaci reprezentacji “Canarinhos” w zakończonym właśnie Copa America. Król strzelców turnieju (wraz z Paolo Guerrero) popisał się jednak nie tylko trzema trafieniami, ale także świetną, odważną i błyskotliwą grą.

Wszystko wskazuje na to, że po pięciu latach w pierwszej drużynie Gremio w końcu przyszła pora na “prawdziwą” piłkę. – Moje odejście do Europy jest blisko – powiedział niedawno Everton. Jak blisko? Może się okazać, że Brazylijczyk zmieni barwy już tego lata.

Gdzie wyląduje? Możliwe, że walkę o zawodnika wygra… AC Milan. Mówi się, że po tym jak włoski klub złożył Gremio pierwszą ofertę, agent zawodnika, Gilmar Veloz, udał się do Mediolanu z kontrofertą od prezydenta brazylijskiego klubu, Romildo Bolzana.

Czy Everton będzie kolejnym Brazylijczykiem, który zyska popularność i piłkarską wielkość w klubie z San Siro? Niedawno taki kierunek obrał Lucas Paqueta, a jego początki były dość obiecujące. Kto wie, może przebojowy skrzydłowy ułatwiłby życie także Krzysztofowi Piątkowi…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO