Dwie świetne propozycje dla Daniego Alvesa. Będziemy świadkami wielkiego powrotu?
11.07.2019

Dani Alves jakiś czas temu oficjalnie poinformował, że odejdzie po ubiegłym sezonie z PSG. Po kilku dniach wakacji po udanym turnieju Copa America, 36-latek musi jak najszybciej zdecydować o swojej przyszłości. Do jakiego klubu ostatecznie trafi?

Według informacji brazylijskiego portalu „Globoesporte”, obrońca otrzymał dwie świetne oferty z europejskich klubów. Dziennikarze nie podali konkretnych nazw, ale angielscy żurnaliści są przekonani, że zainteresowanie zawodnikiem wykazuje Pep Guardiola.

Hiszpan oczywiście nadal walczy o Joao Cancelo, który jest jednym z celów „Obywateli” na obecne okienko transferowe. Przedłużające się negocjacje co do kwoty odstępnego z Juventusem mogą jednak sprawić, że ta transakcja ostatecznie się wysypie i stąd wstępne porozumienie z Alvesem.

Brazylijczyk występował pod batutą Guardioli w Barcelonie przez kilka lat, czego owocem było wiele trofeów – w tym dwa najważniejsze za zwycięstwo w Lidze Mistrzów w 2009 oraz 2011 roku. Czy będziemy świadkami ponownej współpracy obu tych dżentelmenów?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO