Laurent Koscielny idzie na wojnę z Arsenalem. Piłkarz odmówił wyjazdu na tournee!
11.07.2019

Źle dzieje się w Arsenalu. Nie mówimy tutaj tylko o marnych próbach londyńskiej ekipy na rynku transferowym. Kapitan zespołu, Laurent Koscielny odmówił wyjazdu z drużyną na przedsezonowe torunne do USA. Francuski defensor tym samym zapewne chce wymusić transfer do innej ekipy!

Postawa środkowego obrońcy może mocno niepokoić zarząd “Kanonierów”. Kontrakt 33-latka obowiązuje do końca sezonu 2019/2020. Klub miał ogromną nadzieję, że zawodnik wypełni umowę, dlatego szykowany jest transfer 18-letniego Williama Saliby z St Etienne na letnie okno transferowe 2020. Koscielny może mocno pokomplikować plany Arsenalu.

Klub wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował, że kapitan zespołu odmówił wyjazdu z drużyną na tournee. “Kanonierzy” w tym roku wybierają się do Stanów Zjednoczonych. Stanowisko Arsenalu jasno daje do zrozumienia, iż taka postawa nie będzie akceptowana przez klub, gdyż nie współgra ona z instrukcją, która obowiązuje w ekipie.

Od jakiegoś czasu media spekulują o możliwym transferze Koscielnego. 33-latek miał naciskać na przenosiny do Bordeaux. Być może twarde stanowisko Arsenalu w tej sprawie spowodowało, że piłkarz postanowił pójść na wojnę z klubem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO