Kibice PSG nie chcą Neymara w ich klubie. Zaskakujące wyniki ankiety!
11.07.2019

Ostatnie zachowanie Neymara, który nie pojawił się na pierwszym dniu zgrupowania swojego klubu, sprawiło, że kibice nie stoją już murem za 27-latkiem. W ostatniej ankiecie przeprowadzonej przez „France Football”, sympatycy mistrza Francji niemalże jednogłośnie wypowiedzieli się na temat przyszłości Brazylijczyka.

Przytłaczająca większość fanów PSG (konkretnie 79%) oczekuje sprzedaży Neymara w letnim okienku transferowym. Co na to władze francuskiego klubu? Z pewnością wszyscy oczekują satysfakcjonującej oferty ze strony Barcelony. Prezydent „Dumy Katalonii” zapytany o sytuację napastnika odpowiedział: „Nic się nie zmieniło”.

Punkt krytyczny może nadejść 15 lipca, kiedy Neymar ma zamiar wrócić do treningów. Póki co trudno sobie wyobrazić, że mistrz Hiszpanii zapłaci za reprezentanta Brazylii ponad 200 milionów euro. Dość prawdopodobne w tę transakcję jest włączenie Philippe Coutinho oraz Ousmane’a Dembele.

Tym drugim z kolei wielkie zainteresowanie przejawia Bayern Monachium. Niko Kovac, szkoleniowiec „Bawarczyków” oznajmił, że jego drużynie z pewnością przydałby się tej klasy piłkarz.

– Gdyby Barcelona zakupiła Neymara, zwiększyłoby to nasze możliwości porozumienia z Dembele – stwierdził Kovac.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO