Transfer na linii Real – Napoli nie dojdzie do skutku? „Czekamy na rozsądniejsze żądania”
11.07.2019

Przenosiny Jamesa z Realu Madryt do Napoli trwają w nieskończoność. Piłkarz po zakończonej tegorocznej Copa America miał jak najszybciej uzgodnić transfer do włoskiego klubu, ale na przeszkodzie nadal stoją wysokie oczekiwania ze strony „Królewskich”.

27-latek do tej pory był łączony z wieloma klubami, lecz po zakończeniu dwuletniego wypożyczenia z Bayernem, jego przyszłość nadal nie została konkretnie określona. Aurelio De Laurentiis, prezes Napoli, kilkukrotnie już wspominał, że jego klub jest zainteresowany utalentowanym pomocnikiem. Mimo to nadal nie osiągnięto porozumienia.

– James jest piłkarzem, który po Crisitano Ronaldo oraz Leo Messim jest uważany za jednego z najlepszych na świecie. Ancelotti bardzo lubi tego piłkarza, a James chce przeprowadzić się do Neapolu. Jednak nadal czekamy na rozsądniejsze żądanie ze strony Real Madryt – stwierdził prezes.

Druga drużyna Serie A poprzedniego sezonu oprócz Jamesem wykazuje zainteresowanie także napastnikiem, a najpoważniejszym celem wydaje się Rodrigo z Valencii, którego w hiszpańskim zespole mógłby zastąpić Arkadiusz Milik.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP