PSG ponownie postara się sprowadzić piłkarza Evertonu?!
12.07.2019

W trakcie letniego okna transferowego jesteśmy świadkami prawdziwej przemiany PSG. Mistrz Francji na tę chwilę nie myśli o ogromnych nazwiskach, które mogłyby wzmocnić drużynę. Zespół przeprowadza całkiem przemyślane transakcje. Jak informują francuskie media, klub z Paryża wznowił zainteresowanie piłkarzem Evertonu!

Idrissa Gueye podczas zimowego okna niejednokrotnie przymierzany był do PSG. Mistrz Francji chciał wzmocnić środek pola, a Senegalczyka wymieniano jako głównego kandydata do transferu. Piłkarz “The Toffees” miał nawet naciskać na transfer, jednakże zarząd Evertonu był nieugięty. Ostatecznie 29-latek został na Goodison Park.

W Paryżu panuje odczucie, że tym razem uda się sprowadzić pomocnika. Według informacji L’Equipe, klub złożył pierwszą ofertę za piłkarza, która wynosi około 27 milionów funtów. Można przypuszczać, że przedstawiciele angielskiej ekipy nie zaakceptują takiej propozycji.

Gueye ma bowiem ważny kontrakt z klubem do 2022 roku. “The Toffees” cały czas mają nadzieję, że Idrissa zostanie w zespole z Liverpoolu. Jeśli zatem PSG chce senegalskiego gracza w swoich szeregach, to oferta za 29-latka musi być zdecydowanie bardziej atrakcyjna lub sam zawodnik powinien zacząć naciskać na transfer.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO