Barcelona oferuje…trzech piłkarzy za Neymara
12.07.2019

Sprowadzenie do klubu Antoine’a Griezmanna i Neymara z pewnością byłoby kosztowne dla każdego klubu na świecie. Przekonuje się o tym Barcelona, która zamierza w jakiś sposób sfinalizować obie te transakcje.

Po zamieszaniu związanej z francuskim napastnikiem i brakiem chęci wpłacenia jednorazowo klauzuli wykupu, transfer Brazylijczyka na pierwszy rzut oka wydaje się nierealny. „Duma Katalonii” boryka się bowiem z brakiem gotówki, a 120 milionów euro przelanych na konto Atletico, mistrz Hiszpanii wywalczył po rozmowach z przeróżnymi bankami.

Jak zatem miałoby dojść do najgłośniejszego powrotu w ostatnich latach? Zgodnie z informacjami Christiana Falka z „Bilda” – PSG zaoferowano trzech z czwórki piłkarzy: Ousmane Dembele, Philippe Coutinho, Nelson Semedo oraz Samuel Umtiti. Paryżanie niechętnie jednak spojrzeli na tę ofertę, ponieważ wszyscy piłkarzem razem wzięci przewyższyliby płacę Neymara w ich klubie.

Według hiszpańskich mediów PSG oczekuje kwoty w okolicach 200 milionów euro. Jeśli władze francuskiego klubu nie zmienią zdania, Barcelona raczej nie będzie mieć możliwości na zapłacenie tak ogromnych pieniędzy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO