Chelsea: Nowe Porządki. Pedro skomentował pierwsze dni pod wodzą Lamparda
12.07.2019

Po rozstaniu (według wielu niezrozumiałym) z Maurizio Sarrim po zaledwie jednym sezonie, dość długo ważyła się sprawa obsady trenerskiego stołka na Stamford Bridge. W końcu, po tygodniach oczekiwania, porozumiano się jednak z Derby County i Frankiem Lampardem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

41-letni Anglik zaczął już treningi z nowo objętą drużyną, której jeszcze nie tak dawno był częścią. Jak na współpracę z legendą Chelsea zapatrują się jej obecni zawodnicy? Pierwszymi wrażeniami podzielił się hiszpański skrzydłowy, Pedro Rodriguez.

– W tym tygodniu trenowaliśmy z Frankiem naprawdę ciężko. To bardzo ciężka praca na wysokiej intensywności. Dużo “pressujemy” bez piłki. Kiedy mamy piłkę musimy ją bardzo szybko przemieszczać i już w okresie przejściowym musimy być bardzo dobrzy – stwierdził 31-letni skrzydłowy.

Brzmi nieźle, tym bardziej słysząc to od kogoś, kto miał okazję współpracować z Pepem Guardiolą. Frank Lampard na pewno nie “prześlizguje się” jedynie na nazwisku, ale ciekawe, na ile wystarczy tego zapału i czy drużyna będzie za nim podążała. W końcu opis treningów przypomina (nie)słynny “Sarriball”, co do którego w szatni Chelsea były różne opinie. Oby jednak czynnik ludzki tym razem zadziałał na plus.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO