Fekir o krok od nowego klubu. Zaskakujący kierunek reprezentanta Francji!
13.07.2019

Nabil Fekir rok temu był o krok od przenosin do Liverpoolu. Mimo to reprezentant Francji ostatecznie pozostał w ekipie z Ligue 1 z powodu niedogadania się obu klubów co do kwoty odstępnego. Tym razem wszystko ma jednak pójść po myśli zawodnika.

Do jakiego zespół trafi utalentowany 25-latek? Dla wielu z nas może być to szokujące, ale od kilku tygodni z Lyonem w zaawansowanych negocjacjach znajduje się Real Betis. Francuska gazeta „Le Parisien” donosi, że klub z Hiszpanii zapłaci za pomocnika 30 milionów euro. Skąd taka teoretycznie niska cena? Powodem jest długość kontraktu Fekira, który wygasa już za rok, a piłkarz nie kwapi się, aby podpisać nowe porozumienie.

Lyon nie ma zamiaru przeszkadzać swojemu zawodnikowi podczas tego okienka transferowego, ponieważ w ich interesie jest sprzedaż reprezentanta Francji przed jego odejściem na zasadzie wolnego transferu za rok. Jednak Fekir trafi na Estadio Benito Villamarin tylko wtedy, gdy Lo Celso sfinalizuje swoje przenosiny do Tottenhamu.

Zgodnie z doniesieniami „El Mundo Deportivo” Argentyńczyk otrzymał od „Spurs” propozycję kontraktu na poziomie 150 tysięcy funtów tygodniowo. Sam piłkarz ma z kolei przynieść do Realu Betis dochód w postaci 60 milionów funtów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO