Gra psychologiczna? Herb Barcelony na kanale społecznościowym Neymara
14.07.2019

Ponowne przenosiny gwiazdora PSG na Camp Nou z tygodnia na tydzień wydają się coraz bardziej prawdopodobne, jednak czas szybko mija. W końcu skończą się naciągane urlopy i zacznie się robić naprawdę nieprzyjemnie i dziwnie. Trzeba działać.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Ci, którym zależy na finalizacji transferu, robią wszystko by do niego doszło. Barcelona wypytuje, negocjuje, proponuje, prowadzi spotkania. Nawet jeśli nie oficjalnie, to można się domyślić, że właśnie tak jest. To ona ostatecznie musi zrobić najwięcej, ale wsparcie zawsze jest mile widziane.

Mowa oczywiście o samym Neymarze, którego wielka chęć powrotu do stolicy Katalonii jest kluczowa. Brazylijczyk swoimi słowami, zachowaniami i czynami wielokrotnie jasno pokazywał, czego oczekuje. Widzi to nie tylko paryski klub, ale też cały świat – a to nie działa na korzyść drużyny mistrza Francji.

Samowolnie przedłużony urlop piłkarza był jak dotąd jednym z najmocniejszych gestów pokazujących “co w trawie piszczy”. Teraz Neymar nie wprost, ale jednak daje kolejne. Najpierw stwierdził, że jednym z najbardziej pamiętnych momentów w jego karierze była remontada w meczu z PSG (6:1), a teraz na jego instagramowym Story pojawiło się nagranie, na którym widzimy zdjęcie zawodnika w koszulce Barcelony. “Przypadek? Nie sądzę”, chciałoby się rzec…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO