Mane w Realu Madryt. „Dlaczego nie?”
14.07.2019

Po udanym sezonie w barwach Liverpoolu, zaczęły pojawiać się doniesienia związane z transferem Sadio Mane do Realu Madryt. Ostatecznie skrzydłowy podpisał kilka miesięcy temu nową umowę i dziś trudno sobie wyobrazić ten transfer.

Innego zdania jest Saee Seck, przewodniczący senegalskiego związku piłki nożnej. W rozmowie z „Mirror”, stwierdził:

– Wszyscy na świecie zdają sobie sprawę, że Mane jest w pierwszej dziesiątce najlepszych piłkarzy na świecie i osiągnął znaczący sukces w Liverpoolu podczas minionego sezonu. Wraz z Salahem oraz Firmino prezentują fantastyczną dyspozycję. Ale to jest futbol. Wygrał Ligę Mistrzów i ma  szansę trafić do Madrytu. Dla mnie to najlepszy klub na świecie. Sadio powinien pomyśleć o te ofercie.

Mane w ubiegłej kampanii w samej Premier League trafił 22 bramki w 36 spotkaniach. Seck jest przekonany, że w obecnej formie piłkarz poradziłby sobie w każdej lidze.

– Kariera piłkarza jest bardzo krótka, a czasami nie dostaje się zbyt wielu szans, więc jeśli tak jest i Zidane go ceni, to dlaczego nie? W przeszłości występował w Southampton, a gdy pojawiła się szansa występów dla Liverpoolu udał się tam i prezentuje się z doskonałej strony. Podobnie byłoby w innym kraju.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO