CSKA Moskwa składa zapytanie o piłkarza Liverpoolu. “The Reds” ubiją kolejny genialny interes?
14.07.2019

W ostatnim czasie, Liverpool przyzwyczaił nas do bardzo rozsądnych sprzedaży zawodników. Ekipę z Anfield za dobre pieniądze opuścili gracze, którzy praktycznie nie odgrywali żadnej roli w drużynie. Niewykluczone, że w tym oknie będziemy świadkami kolejnego takiego posunięcia. Taiwo Awoniyi znalazł się w kręgu zainteresowań CSKA Moskwa. “The Reds” życzą sobie za piłkarza dość dużej sumy pieniędzy.

Danny Ward, Dominic Solanke czy Danny Ings – cała wymieniona trójka opuściła Liverpool w ciągu ostatniego roku. Za tych piłkarzy, Liverpool otrzymał łącznie… 48 milionów euro. Biorąc pod uwagę fakt, iż żaden z nich nie odgrywał specjalnej roli w zespole, były to genialne transakcje dla triumfatora Ligi Mistrzów.

Klub z Anfield nie zamierza zakończyć passy ze świetnymi sprzedażami. Jak informuje Paul Joyce, zawodnik Taiwo Awoniyi jest w orbicie zainteresowań CSKA Moskwa. Drużyna z Rosji wysłała już nawet zapytanie odnośnie 21-letniego napastnika. Nie wiadomo jednak, jaka będzie reakcja przedstawicieli klubu, gdy usłyszą wymagania Liverpoolu. “The Reds” oczekują bowiem za Nigeryjczyka… 15 milionów funtów.

Pewien absurd tej transakcji idealnie obrazuje fakt, iż wielu sympatyków ekipy z Anfield nie do końca nawet kojarzy tego zawodnika. Taiwo ostatni sezon spędził na wypożyczeniach w Gent oraz Mouscron. W lidze belgijskiej, napastnik strzelił łącznie 11 bramek. Jeśli wymagania “The Reds” zostaną spełnione, to Liverpool po raz kolejny zrealizuje świetny interes.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO