Celtic nieugięty. Szkocki zespół odrzucił kolejną ofertę Arsenalu!
15.07.2019

Nie ma łatwego życia Arsenal w tym oknie transferowym. “Kanonierzy”, jak na tak duży klub, operują niewielkim budżetem, dlatego muszą rozważnie rozłożyć wydatki. Zespół z Londynu cały czas stara się sprowadzić Kierana Tierneya. Druga oferta za 22-latka została jednak odrzucona. 

Jak informowali dziennikarze BBC, Arsenal znacząco poprawił propozycję. Według mediów, oferta klubu opiewała na około 25 milionów funtów. Można przypuszczać, że dość spora część kwota była przedstawiona w bonusach. Tłumaczy to fakt, iż Celtic odrzucił tę propozycję.

Cała sytuacja zapewne mocno niepokoi samego zawodnika. Kieran Tierney jest przygotowany na przenosiny do Londynu. Aktualnie, piłkarz nie uczestniczy w przygotowaniach do nowego sezonu z zespołem, ze względu na problemy zdrowotne.

Można przypuszczać, że Arsenal złoży kolejną ofertę za 22-latka. “Kanonierzy” muszą mieć na uwadze zainteresowanie defensorem ze strony innych zespołów. Niektóre media spekulowały, iż Napoli chętnie sprowadziłoby Kierana do Serie A.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO