Agent Pepe skomentował zainteresowanie Liverpoolu oraz PSG
15.07.2019

Nicolas Pepe jest jednym z najbardziej pożądanych zawodników młodego pokolenia. Iworyjczykiem zainteresowanie wykazuje wiele klubów, w tym także PSG. Czy 24-latek pozostanie zatem w Ligue 1? Jego agent nie wyklucza takiej możliwości.

Skrzydłowy w poprzednim sezonie trafił 22 bramki. Jego wycena w tej chwili klaruje się w okolicach 65 milionów euro. Skrzydłowego do tej pory łączono z wieloma ekipami, na czele z Liverpoolem. Prezydent Lille, Gerard Lopez, zdradził nawet, że odbyły się wstępne rozmowy ze zwycięzca Ligi Mistrzów, ale póki co nadal brakuje konkretów.

Podobnego zdania jest jego agent, który zapytany o możliwe przenosiny swojego klienta do mocniejszego zespołu, nie zdradza zbyt wiele.

– Nicolas jest otwarty na wszystko. Celem jest przeprowadzenie transferu do odpowiedniego klubu. PSG to jedna z możliwości, ale aktualnie nie mogę niczego powiedzieć konkretnie. W tych negocjacjach muszą znaleźć się wszystkie strony – Lille, klub kupujący oraz my. Wiem, że mamy zainteresowanie z wielu klubów. Dla Pepe najważniejsze jest jednak udać się do zespołu, w którym będzie grał i się rozwijał – stwierdził Samir Khiat.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 1.93
Porto - Rangers
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+
kurs 1.57
Arsenal - Vitoria Guimaraes
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+
kurs 2.06
PSV - LASK Linz
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+
kurs 1.83
Slovan Bratysława - Wolverhampton
Obie strzelą
TAK
kurs 1.53
Sevilla – Dudelange
Zwycięzca pierwszej i drugiej połowy
1/1
500PLN
ŚPIESZ SIĘ!
LM2019