Reprezentant Rosji na celowniku najlepszych klubów Premier League
15.07.2019

W ostatnich latach rosyjska liga nieco obniżyła swoje loty. Mimo to nie brakuje w niej perełek, które mogą poradzić sobie w trudniejszych rozgrywkach. Jednym z takich piłkarzy może być Fedor Chalov. 

Reprezentant Rosji od ósmego roku życia przebija się po różnych szczeblach drużyn młodzieżowych CSKA Moskwa. Jego talent na dobre rozwinął się w poprzednim sezonie, gdy w Premier Lidze trafił 15 bramek oraz zanotował 7 asyst. Jego dobrą formę zauważyły najlepsze kluby angielskiej ekstraklasy, na czele z Manchesterem United, Arsenalem, Liverpoolem oraz Tottenhamem.

Jego obecna umowa wygasa dopiero w 2022 roku, ale piłkarz jest skłonny na przenosiny już teraz. Wartość Chalova określa się na 20 milionów funtów, a bez wątpienia największą chęć na sprowadzenie napastnika powinien mieć Tottenham. Ekipa Mauricio Pochettino po odejściu Fernando Llorente rozgląda się za pewnymi opcjami wsparcia dla Harry’ego Kane’a.

W grę wchodzi także transfer w innym kierunki aniżeli Anglia. Doniesienia „Mirror” sugerują, że piłkarz może liczyć także na zainteresowanie takich zespołów jak Bayern Monachium oraz Borussia Dortmund.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO