Grabara bliski wypożyczenia do Anglii? Jest konkretne zainteresowanie
15.07.2019

Kamil Grabara po udanych mistrzostwach Europy do lat 21 raczej nie wróci już do Danii. Polak może bowiem liczyć na zainteresowanie ze strony angielskich klubów, które wykazują wstępne zainteresowanie wypożyczeniem obecnego zawodnika Liverpoolu  

Według lokalnej gazety „Examiner”, Huddersfield Town z chęcią pozyskałoby 20-latka na kolejny sezon. Po odejściu Jonasa Lossla do Evertonu w zespole brakuje na tej pozycji klasowego golkipera, a Grabara niejednokrotnie udowodnił swój potencjał.

Entuzjastą talentu młodzieżowego reprezentanta Polski jest Jan Siewert, obecny szkoleniowiec klubu. Zeszły sezon wychowanek Ruchu Chorzów rozpoczynał jako zawodnik drugiego składu Liverpoolu. Ostatecznie w styczniowym okienku transferowym Klopp pozwolił na jego wypożyczenie i Grabara przez pół kampanii bronił barw Aarhus, gdzie prezentował się z dobrej strony.

Teraz przyszedł czas na wykonanie kolejnego kroku i otrzaskanie się z liga angielską, począwszy od jej zaplecza. Huddersfield wydaje się być idealnym kierunkiem na początek.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO