Neymar wrócił do jaskini lwa. Co Brazylijczyk przekazał władzom PSG?
16.07.2019

Po kilku dniach dłuższego urlopu aniżeli reszta drużyny, Neymar wrócił do „jaskini lwa”. Piłkarz odbył spotkanie z dyrektorem sportowym PSG, Leonardo, na którym poinformował swojego rodaka o chęci odejścia z klubu.

Dzisiejsze doniesienia „ESPN” zdradzają kulisy powrotu 27-latka do Francji. Jak zdradza ojciec, a zarazem agent piłkarza, jego syn miał pewne obowiązki marketingowe w ojczyźnie, przez co jego przyjazd do klubu nieco się opóźnił. Mimo to Neymar i Leonardo rozmawiali wielokrotnie przez telefon, ale teraz po raz pierwszy doszło do konfrontacji twarzą w twarz.

Napastnik póki co nie trenował ze swoimi kolegami z drużyny i nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu z Dynamem Drezno w Niemczech. Póki co reprezentant Brazylii pracuje na siłowni i w najbliższym czasie przejdzie dalsze testy wydolnościowe.

Ruch znajduje się obecnie po stronie Barcelony, która jednak nie posiada odpowiednich funduszy do przeprowadzenia tego transferu. Pini Zahavi, czyli człowiek, który przeprowadzał transfer Neymara do PSG w 2017 roku, pracuje nad włączeniem w tę transakcję Philippe Coutinho. Izraelczyk rozmawia już z przedstawicielem pomocnika, ale nadal brakuje jakichkolwiek konkretów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO