Spotkanie agenta Modricia z włoskim klubem. Chorwat opuści Real?
17.07.2019

Przyszłość Luki Modricia znajduje się pod ogromnym znakiem zapytania. Chorwatowi pozostał zaledwie rok do końca kontraktu, a zainteresowanie jego usługami wykazuje Milan. Czy pomocnik latem zdecyduje się na zmianę pracodawcy?

Zgodnie z informacjami „Di Marzio” wczoraj doszło do spotkania agenta Vlado Lemicia z Milanem. Tematem rozmów było sprowadzenie kilku graczy z jego stajni do Mediolanu. Nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o dostępność Modricia.

Ten transfer byłby oczywiście skomplikowany ze względu na wymagania finansowe 33-latka. O ile Real Madryt ze względu na zaledwie roczny kontrakt nie oczekiwałby wygórowanych żądań, o tyle sam zawodnik już tak. Obecnie na Santiago Bernabeu pobiera 12,5 miliona euro rocznie. Jest to dość spora kwota, z którą jednak Milan byłby w stanie sobie poradzić.

Teraz piłeczka znajduje się po stronie Modricia, który w tej chwili analizuje tę propozycję. Jeśli ją zaakceptuje – wówczas ekipa z Serie A zasiądzie do negocjacji z „Królewskimi” w sprawie kwoty odstępnego.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO