Guardiola o przyszłości Sane. „Rozmawiałem z klubem 10 razy…”
18.07.2019

Bayern Monachium raczej całkowicie już odpuścił walkę o Leroy Sane. Manchester City nadal nie ma zamiaru zejść ze swoich wygórowanych żądań i wszystko na to wskazuje, że Niemiec zostanie na kolejny sezon w drużynie z Etihad.

To jedynie połowa rozwiązanego problemu przez „Obywateli”. Skrzydłowy bowiem ma zaledwie dwa lata do końca swojej umowy, a nadal nie osiągnięto porozumienia w sprawie jej przedłużenia. Głos w sprawie swojego podopiecznego zabrał Pep Guardiola, który stwierdził, że klub z Anglii nie stanie na drodze Sane, jeśli ten zechce odejść.

– Klub złożył jemu ofertę w zeszłym roku. Chcemy, aby ludzie w tym zespole byli szczęśliwi. Pomożemy mu najlepiej jak potrafimy, aby osiągnął swój potencjał. Rozmawiałem na ten temat z klubem już 10 razy. Jeśli zawodnicy nie chcą tu zostać, niech odejdą.

Mistrz Anglii oczekuje za 23-latka około 90 milionów funtów. Dla Bayernu to stanowczo za dużo i zespół z Niemiec rozgląda się za innymi opcjami, wśród których są Yannick Carrasco oraz Callum Hudson-Odoi.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO